Apie mus

UAB „Autolead“ – prekinis ženklas garantuojantis kokybę ir patikimumą. Tai ambicinga ir inovatyvi, ilgalaikę patirtį automobilių prekyboje ir techninėje priežiūroje sukaupusi profesionalų komanda, siekianti suteikti savo klientams tik aukščiausio lygio paslaugas. Pagrindinė įmonės veikla – naujų ir naudotų automobilių prekyba. Mūsų parduodami automobiliai turi serviso istoriją, galiojančią techninę apžiūrą bei atitinka visus eismo saugumo reikalavimus. Užtikriname dėl automobilio ridos autentiškumo. Bendradarbiaudami su patikimais partneriais Lietuvoje bei Vakarų Europoje, galime pasiūlyti platų spektrą įvairių automobilių. Parduodamų automobilių parką sudaro tiek automobiliai po lizingo, kurių pirma registracijos šalis Lietuva, tiek atvežti iš kitų Europos šalių, tokių kaip Vokietija, Nyderlandai, Prancūzija, Italija ir Belgija. Parduodamų automobilių parką nuolat atnaujiname bei plečiame. Kiekvienas parduodamas automobilis yra nuodugniai patikrinamas ir perduodamas naujajam savininkui be defektų. Garantuojame, kad parduodami automobiliai nedalyvavo eismo įvykiuose, jų saugos sistemos veikia ir funkcionuoja kaip numatyta gamintojo.

 

Taip pat prekiaujame motociklais, itin palankiomis sąlygomis siūlome automobilių veiklos nuomą. Galime pasiūlyti ir transporto nuomą ilgesniam terminui. Jei turite viziją kokį automobilį norėtumėte įsigyti – galime tokį surasti ir pagal užsakymą Jums atvežti. O galbūt radote sau patinkantį automobilį užsienyje? Galime pasirūpinti jo parvežimu, registracija, lizingu ir kitais formalumais. Taip pat yra galimybė pakeisti Jūsų turimą automobilį į kitą naują ar naudotą mūsų parduodamą automobilį, užskaitant jį kaip pradinį įnašą. Jei neturite laiko ar galimybių parduoti savo turimą automobilį ar motociklą – palikitę jį mums ir mes parduosime jį komiso pagrindais.

 

Įmonės parduodamus automobilius bei motociklus galite pamatyti mūsų interneto svetainėje adresu www.autolead.lt ar Autoplius portale adresu www.autoplius.lt/autolead. Išsirinkę patinkantį automobilį susisiekite su mumis ir mes mielai Jus pasikviesime apžiūrėti jį gyvai bei išbandyti. Automobilį galėsite nedelsiant įsigyti atsiskaitydami grynaisiais pinigais, bankiniu pavedimu ar sudarę lizingo sutartį per banką.

Kodėl verta rinktis mus?

Prekiaujame tik patikimais ir patikrintais automobiliais

Atliekame techninę apžiūrą

Padedame priregistruoti automobilį

Sukomplektuojame papildomą įrangą

Sutvarkome visus reikalingus dokumentus įsigyjant automobilį lizingu

Pasiūlysime patrauklias draudimo sąlygas

Suteikiame galimybę patikrinti automobilio techninį stovį Jūsų pasirinktame servise

Paruošiame automobilį eksploatacijai ir perduodamas naujajam savininkui be defektų

Parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją