Draudimas

Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas (TPVCAD)

Tai toks automobilio draudimas, kuris užtikrina, kad dėl Jūsų kaltės įvykus kelių eismo įvykiui naudojant šiuo

draudimu apdraustą transporto priemonę (TP) bus atlyginta žala, padaryta kitų asmenų sveikatai, gyvybei ar

turtui. Šis draudimas numatytas 2002 m. sausio 1 d. įsigaliojusiame Transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo įstatyme. Transporto priemonės vairuotojas, sustabdytas kelių policijos, su kitais dokumentais privalo pateikti ir galiojantį draudimo liudijimą (polisą), patvirtinantį, kad jis turi draudimo sutartį.

Privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas ir jo įmoka daugelyje draudimo bendrovių priklauso nuo TP variklio galingumo, Jūsų ir kitų tos pačios TP vairuotojų amžiaus ir vairavimo stažo, registracijos vietos ir vairavimo drausmingumo.

 

Savanoriškas transporto draudimas (KASKO)

Kasko draudimas atlygins žalą, padarytą Jūsų automobiliui, net jei Jūs ir buvote avarijos kaltininkas. Taip pat  šis draudimas atlygins nuostolius, susijusius su transporto priemonės, jos dalių, papildomos įrangos, bagažo sugadinimu ar praradimu, nepriklausomai nuo to, kas yra kaltininkas, taip pat tuo atveju, jei radote savo automobilį jau apgadintą, o kaltininkas nėra nenustatytas. Jūs galite apdrausti savo transporto priemonę nuo avarijos, vagystės, chuliganizmo ar vandalizmo, stichinių nelaimių, bagažo sugadinimo ar sunaikinimo. Priklausomai nuo pasirinkto Kasko draudimo varianto gali būti atlyginama techninė pagalba kelyje bei pakaitinio automobilio nuomos išlaidos.

Kasko draudimas yra privalomas perkant automobilį lizingo būdu.

Susisiekite su mumis ir pasiūlysime geriausią sprendimą Jūsų automobilio draudimui.